Susitikimas su rašytoja Virginija Kulvinskaite Vilniaus Žemynos gimnazijoje


„Kai aš buvau malalietka“ – antra Virginijos Kulvinskaitės knyga apie paauglystę, jaunystę. Tai pasakojimas apie vidinio vaiko patirtis – kartais labai jaukias, kartais labai skausmingas, savas, atpažįstamas. Ir pokalbis vasario 18 d.  Vilniaus Žemynos gimnazijoje su rašytoja Virginija Kulvinskaite jaukus, melodingas, daugiabriaunis. Apie kūrybiškumą, kaip gimsta literatūra, kas skatina rašyti, kas trukdo, ko reikia, kad rašytum. Apie populiariąją ir „aukštąją“ literatūrą, apie kartų skirtumus, apie susvetimėjimą ir savasties paieškas. Visada pavydžiu gimnazistams, kad rašytoja taip, atrodytų, paprastai pasiekia Jus, galima ateiti į biblioteką ir pasigėrėti, pasikalbėti, padiskutuoti, man, besimokiusiai mažame miestelyje, susitikimai su rašytojais kelia jaudulį ir keri. Esu dėkinga rašytojai Virginijai Kulvinskaitei už jaukią popietę, palinkėti sėkmės „Metų knygos“ rinkimuose. Susitikimus padeda organizuoti bibliotekos vedėja Laimutė Zablackienė. O jei Jums kiltų noras susitikti su rašytoju, gal galėtumėte pasidalyti, kas tai būtų?

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *