Atrask klasikus!

Gegužės 7 d. jau trečius metus Vilniaus P. Vileišio progimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje „Lietuva skaito!“. Šių metų akcijos šūkis: Atrask klasikus! Juk gera literatūra yra amžina.
Lietuvių kalbos ZOOM vaizdo pamokų metu 5-8 klasių mokiniai skaitė S. Šaltenio, M. Šalčiaus, A. Baranausko, K. Gudonytės, J. Ivanauskaitės, I. Mero, J. Aisčio, Šatrijos Raganos programinių kūrinių bei garsių užsienio autorių knygų ištraukas. Kai kurie mokiniai perskaitytas ištraukas perrašė dailyraščiu, piešė plakatus, fotografavo skaitomas knygas ir savo darbus kėlė į Moodle virtualią mokymosi aplinką.
Smagu, kad karantino metu galima rasti būdų tęsti mokyklos tradicijas.

 

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *