Baltų literatūros savaitė


Trečius metus Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos biblioteka dalyvauja tarptautiniame projekte „Baltų literatūros savaitė“: rengia latvių literatūros parodas, organizuoja latvių literatūros skaitymus.
  Šiemet, karantinui pakoregavus renginių planus, „Baltų literatūros savaitė“ iš pavasario persikėlė į rugsėjo 21-27 d. 
Rugsėjo 22 d. minėjome  Baltų vienybės dieną. Po pamokų pailgintos dienos grupę lankantys antrokai svečiavosi bibliotekoje, apžiūrėjo latvių literatūros parodą, bandė mokytis latvių kalbos, klausydamiesi smagių dainelių ieškojo latvių ir lietuvių kalbų  panašumų bei skirtumų. 
Projekto iniciatoriai – Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras ir Jonavos rajono mokyklų bibliotekininkų metodinis būrelis. 
Projekto partneriai – Vytauto Didžiojo universitetasLatvijos Respublikos ambasada LietuvojeLietuvos Respublikos ambasada LatvijojeJonavos rajono savivaldybėLatvijos Nacionalinis kino centrasLietuvos kino centras.
Projekto rėmėjai: „Kavos Draugas“, „Fėjos namai“„Sapiegos klinika“ „Glasseson“„Skaitmeninė rinkodara“„Lonas“.  Projekto Facebook grupė: „Baltų literatūros savaitė/Baltu literatūras nedēļa“

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *