LBD pirmininkės informacija

Sveiki kolegos,

Tikiuosi tokie ir esate. Taigi, nežiūrint to, kad esamos sąlygos neleidžia įgyvendinti visų planų ir ne viskas vyksta taip greitai kaip norėtųsi – reikalai juda į priekį. 
     Gruodžio 1 d. Paskelbsime Knygų Kalėdas. Esamoje situacijoje apsiribosime pranešimu spaudai, videoklipu. Buvome suplanavę šventinį renginį Nacionalinėje bibliotekoje, bet teko atsisakyti. 🙂. Knygų Kalėdas planuojame šiek tiek pratęsti, tai gal su baigiamuoju renginiu pasiseks.

Gruodžio 2 d. Vyks konferencija „Kaip mes pasikeitėme per dvidešimt metų“. Taip, taip tai konferencija, kurią planavome pavasarį. Bet nusprendėme padaryti gruodžio 2 d. V. Biržiškos gimtadienį. Konferenciją transliuosime iš Prezidentūros Kolonų salės. Pranešimai bus nuotoliniai, o diskusija vyks gyvai. Greitai gausite programą.

Būkit sveiki ir saugūs
Jolita

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *