Bibliotekos fondo aktualizavimas

Vilniaus Antakalnio gimnazijos  biblioteka turi turtingus fondus ir daug įdomių knygų. Deja, skaitytojų susidomėjimas grožine literatūra mažėja, ypač pandemijos ir karantino metu, kada mokiniai mokosi per nuotolį ir į mokyklą ateina tik vadovėlių pasiimti. Dėl to gegužės pradžioje su Ia klasės mokiniais, rašiusiais metinį projektą apie gimnazijos bibliotekos fondus, parengėme dvi knygų parodas. Vienoje eksponuojamos knygos, parašytos Nobelio literatūros premijos laureatų, o kitoje – knygos su autorių autografais. Daugelis autorių, atminčiai palikusių knygose savo autografus, yra lankęsi mokykloje, susitikę su mokiniais. Įdomūs ir patys įrašai. Skirtingi, kaip ir patys autoriai. Parodos padės mokiniams ir ne tik jiems geriau susipažinti su gimnazijos bibliotekos turtais, paskatins skaityti geriausias knygas. Laukiame sugrįžtančių lankytojų. Linkime malonaus skaitymo.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *