Esame kviečiami į konferenciją „Prisijungusi Lietuva. Ar prisijungėme?“

Gerbiami bibliotekininkai,

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ vykdytojai kartu su Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komitetu kviečia Jus  š. m. kovo 19 d. 10 val.  dalyvauti nuotolinėje konferencijoje #PrisijungusiLietuva. Ar prisijungėme?

Konferencijos metu kartu su prelegentais apžvelgsime skaitmeninio amžiaus iššūkius, gyventojų pasirengimą jiems, projekto „Prisijungusi Lietuva“ veiklų rezultatus savivaldybėse, bibliotekų indėlį kuriant skaitmeninę bendruomenę. Pristatysime inovatyvių bibliotekų virtualią parodą. 

Renginio programą ir registraciją rasite prisegtame kvietime:  http://bit.ly/Prisijungusi_Lietuva_KVIETIMAS   

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ komanda

www.prisijungusi.lt

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *