Makaronų tiltai Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje

Gamtos mokslų dienos  2022 m. su Vilniaus TECH universitetu Vilniaus Karoliniškių gimnazijos skaitykloje.  Kovo 22–25 dienomis mūsų gimnazijoje vyko gamtos mokslų dienų renginiai. Tikslas – sudominti mokinius fizikos, biologijos ir chemijos dalykais, skatinti mokymosi motyvaciją, paįvairinti mokymosi procesą.
    Gimnazijos tradicija tapusį  „Makaronų tiltai‘ konkursą nutarta rengti jau nebe pirmą kartą gimnazijos skaitykloje. Kovo 24 d., bendradarbiaujant su fizikos mokytoja ir TECH universiteto dėstytoju Vytautu Ambrasu pavyko surengti įdomią bei linksmą rungtį. Pradžioje, pasinaudojant skaityklos media, universiteto dėstytojas pristatė gimnazistams vaizdinę medžiagą apie tiltų rūšis bei jų statymo ypatybes. Po to 3valandas antrokai gimnazistai iš makaronų lipdė tiltus. Rezultate: 2a ir 2b klasių makaronų tiltas išlaikė 2,75 kg, o 2c ir 2e – 2,5 kg. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti pagyrimo raštais.     Dėkojame už bendradarbiavimą  Vilniaus TECH universitetui, taip pat mokiniams už aktyvų dalyvavimą. Linkim gražaus pavasario. Iki susitikimo kitais metais!

Karoliniškių gimnazijos skaityklos darbuotoja Žana K.